PT15-500D05
Extended
Manufacturer
ENDRIVE
MFR.Part #
PT15-500D05
JLCPCB Part #
C2681464
Description
1.5A 1000uF 15W 2 200V~1kV 4kV 85% Short Circuit Protection ±5V 插件 Isolated Power Modules ROHS