HSC0603-3N9J-T
MFR.Part #
HSC0603-3N9J-T
JLCPCB Part #
C251784
Description
22@250MHz 3.9nH 6.9GHz 700mA 80mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS