CMF3216F-222M-2P-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
CMF3216F-222M-2P-T
JLCPCB Part #
C252136
Package
1206
Description
-25℃~+85℃ 1.2Ω 2 2.2kΩ@100MHz 200mA 50V 1206 Common Mode Filters ROHS