EL8201IS
Extended
Manufacturer
ELANTEC
MFR.Part #
EL8201IS
JLCPCB Part #
C4369132
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1.6uA 100MHz 2 200V/us 65mA SOIC-8 Operational Amplifier