EL8100IS
Extended
Manufacturer
ELANTEC
MFR.Part #
EL8100IS
JLCPCB Part #
C4368560
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5uA 100MHz 200V/us 65mA SOIC-8 Operational Amplifier