1.5KE18CA
Extended
Manufacturer
EIC Semicon
MFR.Part #
1.5KE18CA
JLCPCB Part #
C3015351
Package
DO-201
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW 15.3V 17.1V 1uA 25.2V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS