EFPA100ADA470M10C0
Extended
Manufacturer
FOLLON
MFR.Part #
EFPA100ADA470M10C0
JLCPCB Part #
C49424130
Package
SMD,D10xL12.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 10mm 12.7mm 2000hrs@105℃ 47uF ±20% SMD,D10xL12.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS