EFPA025ADA102M10C0
Extended
Manufacturer
FOLLON
MFR.Part #
EFPA025ADA102M10C0
JLCPCB Part #
C49424131
Package
SMD,D10xL12.7mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 12.7mm 2000hrs@105℃ 25V ±20% SMD,D10xL12.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS