ECT818000500
Extended
Manufacturer
ECT
MFR.Part #
ECT818000500
JLCPCB Part #
C437254
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5mm 50Ω 6GHz Board Side IPEX Male Pin SMD Coaxial Connectors (RF) ROHS