ECS-80-18-4X-CKM
MFR.Part #
ECS-80-18-4X-CKM
JLCPCB Part #
C2649034
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 18pF 80Ω 8MHz ±10ppm ±10ppm HC-49S Crystals ROHS