ECS-110.5-20-7SX-TR
MFR.Part #
ECS-110.5-20-7SX-TR
JLCPCB Part #
C2450073
Package
MA-406
Description
-10℃~+70℃ 11.0592MHz 20pF 50Ω ±30ppm ±50ppm MA-406 Crystals ROHS