SMFE43CA
MFR.Part #
SMFE43CA
JLCPCB Part #
C3703865
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.8A 200W 43V 47.8V 69.4V Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS