SMFE160CA
MFR.Part #
SMFE160CA
JLCPCB Part #
C3712350
Description
-55℃~+150℃ 160V 178V 1uA 200W 259V 800mA Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS