SMDJE58CA
MFR.Part #
SMDJE58CA
JLCPCB Part #
C3708928
Description
-55℃~+150℃ 1uA 32.1A 3kW 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS