SMDJE51CA
MFR.Part #
SMDJE51CA
JLCPCB Part #
C3714009
Description
-55℃~+150℃ 1uA 36.4A 3kW 51V 56.7V 82.4V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS