SMDJE51AH
MFR.Part #
SMDJE51AH
JLCPCB Part #
C3701791
Description
-55℃~+150℃ 36.4A 3kW 51V 56.7V 5uA 82.4V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS