SMDJE28AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMDJE28AH
JLCPCB Part #
C3699067
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 28V 31.1V 3kW 45.4V 5uA 66.1A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS