SMDJE22CA
MFR.Part #
SMDJE22CA
JLCPCB Part #
C3705021
Description
-55℃~+150℃ 1uA 22V 24.4V 35.5V 3kW 84.5A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS