SMDJE200CA
MFR.Part #
SMDJE200CA
JLCPCB Part #
C3704065
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200V 224V 324V 3kW 9.3A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS