SMDJE190CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMDJE190CA
JLCPCB Part #
C3710020
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 190V 1uA 211V 307V 3kW 9.7A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS