SMDJE160CA
MFR.Part #
SMDJE160CA
JLCPCB Part #
C3712622
Description
-55℃~+150℃ 11.6A 160V 178V 1uA 259V 3kW Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS