SMDJE14CA
MFR.Part #
SMDJE14CA
JLCPCB Part #
C3705513
Description
-55℃~+150℃ 129.3A 14V 15.6V 23.2V 2uA 3kW Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS