SMDJE13CA
MFR.Part #
SMDJE13CA
JLCPCB Part #
C3709329
Description
-55℃~+150℃ 139.5A 13V 14.4V 21.5V 2uA 3kW TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS