SMDJE130CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMDJE130CA
JLCPCB Part #
C3711895
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 130V 14.4A 144V 1uA 209V 3kW Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS