SMDJE12CA
MFR.Part #
SMDJE12CA
JLCPCB Part #
C3714496
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 150.8A 19.9V 2uA 3kW Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS