SMDJE110CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMDJE110CA
JLCPCB Part #
C3712423
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 16.9A 177V 1uA 3kW TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS