SMCJE58CA
MFR.Part #
SMCJE58CA
JLCPCB Part #
C3705975
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 16.1A 1uA 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS