SMAJE78CA
MFR.Part #
SMAJE78CA
JLCPCB Part #
C3714997
Description
126V 1uA 3.2A 400W 78V 86.7V Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS