SMAJE64CA
MFR.Part #
SMAJE64CA
JLCPCB Part #
C3710224
Description
103V 1uA 3.9A 400W 64V 71.1V Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS