SMAJE36CA
MFR.Part #
SMAJE36CA
JLCPCB Part #
C3701376
Description
1uA 36V 400W 40V 58.1V 6.9A Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS