SMAJE200CA
MFR.Part #
SMAJE200CA
JLCPCB Part #
C3713717
Description
1.3A 1uA 200V 224V 324V 400W Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS