SMAJE170CA
MFR.Part #
SMAJE170CA
JLCPCB Part #
C3698794
Description
-55℃~+150℃ 1.5A 170V 189V 1uA 275V 400W Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS