SMAJE10CA
MFR.Part #
SMAJE10CA
JLCPCB Part #
C3714372
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 23.5A 2uA 400W Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS