SDCH1V5040-2R2M-R
MFR.Part #
SDCH1V5040-2R2M-R
JLCPCB Part #
C17682438
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2uH 25mΩ 4.2A 4.9A ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS