PTR060V0065-BK
MFR.Part #
PTR060V0065-BK
JLCPCB Part #
C2618450
Description
-40℃~+85℃ 1.3A 310mΩ 40A 5.3s 60V 650mA 720mΩ 880mW 插件 Resettable Fuses ROHS