PTR060V0050-BK
MFR.Part #
PTR060V0050-BK
JLCPCB Part #
C2618494
Description
-40℃~+85℃ 1.29Ω 1A 40A 500mA 560mW 60V 770mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS