PTR016V0400-TR
MFR.Part #
PTR016V0400-TR
JLCPCB Part #
C2442525
Description
-40℃~+85℃ 1.7s 100A 16V 2.4W 20A 21mΩ 4A 60mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS