MFBW1V1608-181-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MFBW1V1608-181-R
JLCPCB Part #
C3717063
Package
0603
Description
1 180Ω@100MHz 200mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS