MCL2V0603-9R1-R
MFR.Part #
MCL2V0603-9R1-R
JLCPCB Part #
C6301156
Description
14@500MHz 200mA 4.1GHz 720mΩ 9.1nH ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS