HCM1A1104-2R2-R
MFR.Part #
HCM1A1104-2R2-R
JLCPCB Part #
C2456027
Package
SMD,11.5x10.3mm
Description
10.5A 16A 2.2uH 6mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,11.5x10.3mm Power Inductors ROHS