HCM1103-220-R
MFR.Part #
HCM1103-220-R
JLCPCB Part #
C2638911
Package
SMD,11.1x10mm
Description
22uH 3A 5A 99mΩ ±20% SMD,11.1x10mm Power Inductors ROHS