EXLA1V0402-4R7-R
MFR.Part #
EXLA1V0402-4R7-R
JLCPCB Part #
C6040192
Package
SMD,4.4x4.4mm
Description
3.5A 4.7uH 57.2mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,4.4x4.4mm Power Inductors ROHS