EFX1S48K185E092LH
MFR.Part #
EFX1S48K185E092LH
JLCPCB Part #
C20073891
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.8uF 480V X1 ±10% Plugin,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS