BK/GMD-V-800-R
MFR.Part #
BK/GMD-V-800-R
JLCPCB Part #
C3158494
Package
Plugin,D5.5xL21.1mm
Description
250V 35A 800mA Glass Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.1mm Disposable fuses ROHS