6KPE40CAH
MFR.Part #
6KPE40CAH
JLCPCB Part #
C3707304
Description
-55℃~+175℃ 102.3A 40V 44.4V 5uA 6.6kW 64.5V Bidirectional TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS