6KPE30CAH
MFR.Part #
6KPE30CAH
JLCPCB Part #
C3703773
Description
136.4A 30V 33.3V 48.4V 5uA 6.6kW Bidirectional TVS 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS