6KPE15AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
6KPE15AH
JLCPCB Part #
C3705272
Package
插件,D8.6xL8.6mm
Description
15V 16.7V 24.4V 270.5A 5uA 6.6kW TVS Unidirectional 插件,D8.6xL8.6mm ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS