5-0SMDJ85CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ85CA
JLCPCB Part #
C3704070
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 137V 1uA 36.5A 5kW 85V 94.4V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS