5-0SMDJ70CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ70CA
JLCPCB Part #
C3699746
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 113V 1uA 44.3A 5kW 70V 77.8V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS