5-0SMDJ58CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
5-0SMDJ58CA
JLCPCB Part #
C3713564
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1uA 53.5A 58V 5kW 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS